Bölümümüz davetlisi olarak Polonya'nın West Pomerian Teknoloji Üniversitesinden gelen Prof.Dr.Krzysztof Penkala, üniversitemizi ve bölümümüzü gezmiş, ayrıca “Applications of Graphene-Based Biosensors in Health Care and Environmental Engineering” başlıklı konuda bir seminer vererek çalışmaları hakkında akademisyenlerimizi ve öğrencilerimizi bilgilendirmiştir.
Kendisine ziyareti için teşekkürlerimizi sunarız.
![](/themes/custom/ytu/images/lazy-load.png)
![](/sites/mkt.yildiz.edu.tr/images/images/2_resim.jpg)
![](/sites/mkt.yildiz.edu.tr/images/images/3_resim.jpg)